Firma Idelpart proponuje Państwu następujące usługi lakiernicze:


Firma Feyco jako pierwsza w Europie opracowała i wdrożyła system malowania profili PVC. Technologia ta z powodzeniem jest stosowana także w Polsce przez wiodących producentów stolarki otworowej, dzięki wprowadzeniu jej na ojczysty rynek przez naszą firmę. Obecnie także w Białymstoku mogą Państwo w sposób profesjonalny polakierować swoje okna na dowolny kolor z palety RAL i NCS. 

Zachowując ten sam kolor i odcień co w przypadku PVC jesteśmy w stanie zaproponować Państwu także lakierowanie aluminium. Okna, bramy, drzwi aluminiowe mogą być w pomalowane dokładnie tak samo jak okna PVC.

Świadczymy także usługę  lakierowania  MDF'u, frontów , blatów , parapetów  i tym podobnych. Oferujemy lakierowanie jedno i obustronne, w pełnej kolorystyce RAL i NCS, polerowane na wysokie połyski. Zapewniamy bezpiecznie pakowane do transportu.

Lakierowanie szkła jest procesem bardzo wymagającym z uwagi na rygory stawiane powłoce lakierniczej. Powinna być ona posiadać dużą przyczepność do szkła, oraz być odporna na oddziaływania chemiczne i atmosferyczne. Dzięki technologiom Feyco jesteśmy w stanie sprostać w/w wymaganiom. Dzięki temu wiele firm zaufało nam i korzystają z naszych usług przy malowaniu tafli szklanych do: kuchni (zamiast tradycyjnych okładzin ceramicznych), mebli, a nawet elewacji.

W przypadku wszystkich usług lakierniczych jesteśmy w stanie zaproponować  Państwu doskonałą jakość powłoki lakierniczej i krótkie terminy realizacji. W razie pytań prosimy o kontakt.