Świadczymy usługi renowacji:

1. Mebli

2. Konstrukcji stalowych

3. Okien, drzwi i parapetów

 

Od wieków ludzie lubili otaczać się tym co jest zarówno piękne, jak i naturalne. Nic więc dziwnego, że do dziś drewniane meble są bardzo pożądanym asortymentem na rynku meblarskim. Zakup kompletu drewnianych mebli związany jest również ze świadomością konserwacji drewna, ponieważ tak samo jak inne materiały z czasem będą one niszczeć. Większość starych mebli ma brudne lub zniszczone powierzchnie, które wymagają odświeżenia lub usunięcia starych powłok. Jesteśmy w stanie podjąć się tego wyzwania dzięki technologiom renowacji mebli firmy Feyco.

Jedną z gałęzi działalności naszego przedsiębiorstwa jest  renowacja konstrukcji stalowych . Związane jest to z podatnością stali na utlenianie i możliwości powstania uszkodzeń korozyjnych, które mogą doprowadzić do naruszenia stabilności całej konstrukcji. Dlatego też tak ważną kwestie stanowi odpowiednie zabezpieczenie materiału oraz regularne kontrolowanie i renowacja konstrukcji stalowych.

Świadczymy usługę renowacji okien , parapetów , drzwi.  Usuwamy stare powłoki, lakierujemy całościowo jak i częściowo. Usługę możemy wykonać także na miejscu u klienta. 

Każda z w/w usług jest wyceniana indywidualnie.